extrém

Eva | 10.05.2016

já mám prý úplně všechno a nic....:-)jsem po Borelii, mám Chlamydie, CMV, EŠBV a Herpes virus...+všechna autoimunitní onemocnění Artoroza, Artritida,Anemie,Astma, Hašimot....a tak jsem po odstranění štítné žlázy a beru Euthirox+všemožné jiné léky na bolesti a nespavost a deprese a průjmy a tak :-)Mám diagnostikovanou i Fibromyalgii a tak jsem zde na těchto stránkách asi dobře.
Bolesti a problémy jsou u mne tak strašné, že velice často přemýšlím o sebevraždě....není to ale proto,že bych žít nechtěla...to jo.po tom opravdu toužím už víc jak 30let ,co to opravdu není k žití,ale protože jsem velice silná osobnost/co tě nezabije, to tě posílí/,tak bych chtěla přispět svoji troškou do mlejna ...jde mi o to, že výzkum dle mého názoru nejde tím správným směrem a já bych věděla jak na to a chci pomoci a to nám všem a tak mě prosím zapojte do výzkumu, ale ne tak, abych brala léky, ale mohla pomoci zkušenostmi a pomoci řídit a vést výzkum tím správným směrem....Dle mého je třeba pacienty dobře diagnostykovat a porovnávat společné faktory včetně napadení organizmu viry a podobně.Léky na bolesti sice mohou pomoci na bolesti, ale nikdy se nedobereme příčiny vzniku nemoci a o to tu jde a pak můžeme zahájit zřejmě i velmi zdlouhavou ,ale smysluplnou léčbu.Třeba bude zapotřebí nasadit nejdříve antivirotika, antihelmetika, a antibiotika a tak z těla vyloučit vše co tam nemá co dělat a co zřejmě může i za "nemocný"mozek...možná jde jen o dlouhodobý stres, ale i to se musí zkompletovat-jak k němu došlo, co pacient prožíval atd.Pokud máte tu možnost přiberte mne do výzkumu.-děkuji Eva

Přidat nový příspěvek