Re: Re: Hubáčková

Veronika | 27.08.2016

Petro, děkuji. Zkouším to brát i tak, že mi tělo říká, abych se zastavila, že už toho v životě bylo dost. Jsem fyzioterapeut, takže sama dobře vidím, jak má mé tělo neadekvátní reakce únavy a bolesti, reakce zcela nepřiměřené zátěži. Denně si svaly protahuji a snažím se hýbat a to i nyní, když jsem doma, i přes velkou únavu. Stále mám pocit, že bez adekvátního pohybu by byl stav ještě horší. Bolavé a ztuhlé prsty na rukou týrám hrou na klavír, ale i tady už dlouho pozoruji, jak mi to nejde, jaké ruce neposlouchají a jsou unavené.
V září mě čeká martyrium odborných lékařů a posudků. To už budu opět v práci. Mám nemocná střeva, prý by mi mohla pomoci operace. Uvidíme, co mi řekne Git lékař.. Určitě průběžně napíšu, jak vše vypadá.
Víte, nejhorší je to nepochopení lidí okolo. Tedy doma už to trochu pobírají. Mám hodného manžela a velké děti. Velkou oporu mám v mamince. Té můžu říct všechno. Dalo by se tedy říct, že mám velké štěstí. Spíš vidím, jak v práci nevadí o co se jedná, ač pracuji vlastně s odborníky. O cfs se toho ví i mezi lékaři dost málo. Nejlepší jsou rady typu cvičte, máte málo pohybu. Tak to doslova vyskakuju z kůže. Zrovna já, která nedělám v práci celé dny nic jiného.. Vím, že si musím sehnat jinou práci, jen mě nyní brzdí nastalá situace s žádostí o důchod a vyhlídka operace. Není nemám zaměstnavateli co nabídnout.
Děkuji za sdílení vaší situace se mnou a přeji vám hezký víkend!

Přidat nový příspěvek