Re: Re: Re: Hubáčková

Petra | 03.09.2016

Veroniko, nemate zac. Urcite zase napiste. U me tenkrat vse zacalo tim, ze jsem porad vystresovana sedela v praci do vecera. Hlavne abych byla nejlepsi a nikoho nezklamala, i kdyz jak uz to tak byva, to nakonec nikdo az tak uplne neocenil. Pak jsem jednou vyjela na kole a ruplo mi v zadech a vse se rozjelo. Myslim, ze vse dost souvisi i s tim, ze pochazim z rodiny vysokoskolaku a ode me bylo ocekavano to same - proto jsem cely zivot vsem potrebovala dokazat, ze ja na vse mam. Jenze kdyz mi potom neco nevyslo, tak jsem byla desne nastvana sama na sebe, dost jsem se prepinala a casto sama sebe neuspechem neumerne stresovala. Tomu predchazelo i slozite detstvi s vazne nemocnou mamou. Kdyz se mi pak tohle prihodilo (3x za sebou mi behem 2 mesicu ruplo v zadech a skoro jsem se nehla) atd., tak jsem si presne jako Vy zacala uvedomovat, ze je treba zabrzdit a zvolnit tempo, at to stoji co to stoji. Tim je treba zacit jako prvni. Urcite je dulezite se snazit o pozitivitu a nestresovat se zbytecnostmi. Budu se tesit na novinky od Vas. Pekny vikend. Petra

Přidat nový příspěvek