Hledám spolupracovníky, aby nedošlo ke zrušení stránek a zároveň se zkvalitnil web FM

Petra Fibromyalgik | 17.10.2016

Velice si vážím všech pochvalných slov na svou adresu. Stránky jsem před lety založila pouze jako provizorní s tím, že brzy se ke mě přidají další fibromyalgici, jejich rodinní příslušníci a přátele. Založíme spolek fibromyalgiků ČR + stránky co si tato dg zaslouží. No už to táhnu několik let s drobnější pomocí sama a jelikož můj zdravotní stav už mi neumožňuje, aby to takhle šlo dál a také webnode, kde jsou stránky umístěny chtějí za ně platit a stejně již dlouho nestačí kapacitou, jelikož máme opravdu hodně čtenářů musí se v brzké době něco změnit. JINAK STRÁNKY BUDOU ZRUŠENY :( Soukromý prostor mám, ti co by se do práce zapojily šlo by o nenáročnou činnost jak počítačově, tak fyzicky, nemusíte umět žádný jazyk. Vítám i lidi žijící v cizině. Není třeba se bát, že by jste to nezvládly. Je opravdu veliká škoda, že když nás fibromyalgiků je tolik, že nemáme organizaci, tak jako jiné i daleko vážnější diagnozy (a přesto ti lidé jsou schopni pro jejich sdružení najít pár minut měsíčně). Proto Ti kdo by se rádi zapojily a pomohly stejně jako já vám zase dalším se mi ozvaly, napište mi jak by jste se rádi zapojily. Např. někdo se zajímá o výživu by si vzal sekci strava u FM, někdo trpí tinitem vzal by si tinitus, jiný pomůcky aj. Dále by součástí stránek mohlo být fórum, kde by si lidé mohly povídat na různá témata. Ukázky vaší tvorby. Srazy aj. Jsem otevřená vaším nápadům. Jde pouze o dobrovolnickou, neplacenou činnost - nepište mi nikdo, kdo si chcete vydělat na naší nemoci. Věřím, že změna povede ke zkvalitnění povědomí o FM. Petra fibromyalgik@gmail.com

Přidat nový příspěvek