Re: Je možné to probrat na FB

Zlata Urválková | 25.11.2016

Zdravím všechny,kdo se potýkají s nemocí jménem fibromyalgie,protože to je boj s větrnými mlýny.Je mi 51let a s nemocí se potýkám 6let,kdy jsem začala mít permanentní potíže.Nejprve bolesti krční páteře-u neurologa diagnoza kořenový syndrom,na revmatologii revmat.artritida,artroza a nález plicních chlamydií.Neskutečná únava,bolesti celého těla,úzkosti,stažené svaly,bolestikloubů,hlavy,noh,křeče,brnění,bolesti do hyždí,břicha...a únava,ráno vstáváte jako byste nespali.Později prodělaná velká břišní operace,bolesti v bederní oblasti jdoucí do noh a hyždí,bolest kyčlí.Léčba kortikoidy,léky proti bolesti Medracet,návštěvy psychiatra léčba antidepresivy,určená diagnoza střední deprese,stejně mi nepomáhally,a s tím posudková lékařka s tím,že 1stupeň invalidity a dost,co bych víc chtěla,dokud neskončím v léčebně nebo neochrnu mám pracovat.A jak?doma pokud něco dělám musím každou chvíli odpočívat,popřípadě spát.Chůze?každý krok mě bolí,cvičit?druhý den-šílená bolest.Rehabilitace-pomůže na chvilku,masáže uvolní.Chladné počasí,stres,hluk,vše vadí,je potřeba aby se lidé s touto nemocí mohli setkávat,psát si protože kdo tuto nemoc nemá nechápe co se s vámi stalo a z člověka aktivního se z vás stane troska,která nemá energii vůbec na nic a ještě na okraji společnosti,nemáte finance,ani žádné vyhlídky na zlepšení,nemate na bydlení,zdravá strava-jste rád že máte vůbec co jíst.....

Přidat nový příspěvek