Kvalitní vybavení lůžka pomůže od bolestí

11.01.2011 21:00

 

Polštář s tvarovou pamětí

Doporučuje se při nespecifikovaných bolestech krku a hlavy, při degenerativních stavech meziobratlových kloubů krční páteře, při diskopatii a bolestech krční páteře, osobám v pooperačním či poůrazovém stavu, při potížích s nespavostí, chrápáním a nebo nervovém napětí. 

Ty opravdu kvalitní jsou prací na 60°C, aby se daly odstranit roztoče. Mají snímatelný potah, který je také prací na min. 60°C. Jsou celé jen z jednoho kusu speciální pěny.

Osobní zkušenost: Od té doby co ležím na švýcarském polštářku ELSA, přestože mám FM, kořenový syndrom krční páteře, dva obratle na krční páteři se sníženou ploténkou atd. se mi podstatně snížily bolesti hlavy a zad.

Vydržím déle ležet, lépe spím.

Já jej naštěstí získala z druhé ruky za zlomek ceny. Cena se pohybuje přes dva tisíce..

Ty nejlevnější polštářky příliš nefungují. S cenou z pravidla roste kvalita.

 

Podložka na matraci

Kdo vyzkoušel polštář s tvarovou pamětí zatouží, aby takový komfort mělo celé vaše tělo. Např. Futon VITAPUR® je na teplo citlivá pěna, jemná a měkká. Reaguje aktivně na tělesnou teplotu a dokonale přizpůsobí svůj tvar vašemu tělu. Sníží a rozloží tlak těla na matraci. Podložka se položí na matraci pod prostěradlo nebo bez prostěradla. Může se převážet na chalupu apod. www.vitapur.cz/cz/

 

 Polštář pro unavené nohy

Za pomoci tohoto polštáře se dostaví blahodárné účinky, máte-li nateklé nohy a kotníky, pocit těžkých a unavených nohou, cítíte-li bolestivé pnutí, trpíte-li na křeče v lýtkách, máte-li problém s křečovými žilami, přertvávajícími záněty a ucpáváním žil.

 

Různé druhy zdravotních polštářů: obchod.teplodomova.cz/B2C-ESHOP/POLOHOVACI-POLSTARE-A-POMUCKY/