FM syndrom - zkušenosti

Marcela Frgalová, Brno | 04.09.2017

Zlepšení po 5 letech

Zdravím všechny čtenáře a dovoluji se stručně podělit o mé zkušenosti s fibromyalgickým syndromem. Je mi 55let a před 5 lety mi byla revmatologem a neurologem diagnostikována fibromyalgie s poučením, že příčina i léčba jako taková jsou zatím neznámé. Byla mi předepsána analgetika typu Tramal, ze kterého mi bylo na zvracení a antidepresivum Velaxin, který zabral alespoň tak, že jsem lépe snášela bolesti celého těla (zejména svalů, šlach, úponů) ve dne v noci a tu všudeprovázející únavu.. Nic jiného se prý s tímto nedá dělat, nedostala jsem ani žádná doporučení ke specialistovi apod. Po několika letech marného hledání v alter. způsobech léčení mi velmi pomohla následující kombinace ozdravných postupů, kterou uvádím níže. Mohu po 5 letech zase normálně žít - jen s mírnými omezeními. Každý člověk je jiný, ale kdyby pomohla jen jednomu, stojí to za to, vím, jak jsou tyto bolestivé stavy zdrcující.

Nechala jsem si udělat vyšetření přístrojem Oberon Quantum, abych zjistila, jak na tom celkově jsem. Nebyly nalezeny žádné vážnější nemoci, ale překyselení a přemnožení škodlivých patogenů ano. Podstoupila jsem zhruba roční kůru, kde bylo zahrnuto mj. odkyselení, eliminace patogenů, dobíjení energie tzv. metapatií a reiki energií, mírnou dietu obohacenou a zásadotvorné potraviny, orgánové preparáty - informatika na míru(srovnání organismu, podpora samoléčebných schopností organismu) a další postupy a také hodně odpočinku a psych. relaxace, rozebrání a uvolnění event.potlač. emocí či živ. stresu , neboť se domnívám, že příčiny FS jsou z velké části psychosomatické, zejména právě v důsledku potlačených emocí (nebo skrytého stresu), které z růz. důvodů tzv. nevyšly ven.A tak, jak způsobovaly bolest či napětí v psych. rovině, přešly přes určitou hranici do roviny fyzické, kde pak dochází k narušení neurochemické rovnováhy a rozhození hladin různých biochemických a neurochemických parametrů, vnímání bolesti atd. Pokud by měl někdo zájem o více informací, podrobnější postup – ozvěte se mi na mail
(h.333@seznam.cz). Všem Vám přeji, abyste našli Vaši cestu k tomu abyste se cítili líp a mohli zase normálně žít, Marcela Frgalová, Brno.

Přidat nový příspěvek