Vaše příspěvky

Jak to začalo

Stáňa | 16.07.2010

Ahoj Petro,
konečně se dostávám k tomu, abych napsala sem na stránky, které jsi založila. Je to hodně záslužný čin, obzvlášť když vím, jak na tom jsi. Je potřeba, aby fibromyalgici psali o svých problémech, léčbě, co jim pomáhá. Jak a kdy to u nich začalo. I já se budu snažit přispívat. Bohužel jsem do této chvíle neměla chvilku času. Jsem totiž člověk, který se trápí FMS už 50 let, a který je sice už ve starobním důchodu, ale před 10 lety jsem si založila chovatelskou stanici labradorských a zlatých retrívrů a v současnosti mám plno práce se štěňaty. Tato činnost mne nyní hodně zatěžuje a je pro mne stále obtížnější práci zvládat, ale na druhé straně mne "udržuje při životě". Naštěstí mám druha, který mi hodně pomáhá, takže se to dá zatím zvládnout, ale bojím se budoucnosti....
U mne to začalo po několikaletých stresujících událostech v dětství, přispěly k tomu možná i časté těžké angíny. Začalo to nenápadně, bolesti v nohou označovali lékaři jako růstové bolesti. Byl mi doporučen acylpirin. A je fakt, že mi do jisté doby bolesti tlumil a pomáhal (pokračování příště). Zdravím všechny Fibromyalgiky !

fm

Květa | 05.07.2010

Ahoj všichni kdo máte problém s FM .Já tím trpím několik let ale jako diagnosa mi byla přiřknuta před 3lety.Jsem ze Šumperka .Jenom pár řádků na rozjezd.Co se týká lekařského pochopení opravdu je to na nic...prvních 10 měsícu na mě opravdu koukali jak na simulanta ale postupem času asi tím že jsem otravovala mě začali brát na vědomí tak teĎ jsem zase pokusný králík .to by bylo pro dnešek vše ozvěte se někdo aby se nám to tady pěkně rozjelo. zdravím

Květa

Petruška | 08.07.2010

Dobrý den Květo,
prosím napište mi jak jste stránky objevila, zda vám již přinesly nové informace a co by jste se tu ráda dozvěděla. Určitě se zapojujte do blogu, diskuzí a anket, reagujte na články. Tím se stránky hodně rozběhnou. Každý začátek je těžký. Věřím, že do budoucna bude fibromyalgikům v Čr lépe.

Re: Květa

Květa | 08.07.2010

ahoj Petruš ,promiň že ti tykám ,ale budu ráda když mi budeš tykat taky, myslím že se nám takto bude lépe spolupracovat.Stránky jsem objevila na stránkách na FM.strašně ráda budu spolupracovat a podporovat ve všem co by nám pomohlo řešit tuto bezvýchodnou situaci.

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Přidat nový příspěvek