Biorytmy

Alena | 16.11.2013

Mám to podobné s předchozími přispěvatelkami.
Užívám Trittico -je to antidepresivu s výborným sedativním účinkem. Díky němu jsem schopna "přespat" bolesti, které mne jinak probouzely při každém přetočením se ve spánku. Dávkování si upravuji podle toho, jak spím. Ani tak však se po probuzení necítím odpočatá. Proto stejně jako Petruška usínám kdekoliv, kdykoliv, kdy si jen sednu. Nejsem schopna vydržet ve bdělém stavu déle než půl dne. Proto usínám v době kolem 17 -18.hod, pospím si tak 2 -4hod, po probuzení je mi hrozně moc bolavě. Po spolykání večrní dávky medikamentů (Trittico,Cymbalta,Palexie = opiát) asi tak za 3 hod cítím velkou úlevu. To už je však kolem půlnoci, takže si čím dál, tím víc otáčím cyklus spánek -bdění.
Stejně jako Zuzka. V noci je mi opravdu mnohem lépe. Vše kolem mne se zklidní a já cítím mnohem víc energie než ve dne. Mohla bych i vykonávat drobné domácí práce, ale nechci rušit domácí spáče. Pak uléhám k ránu, skoro nebolavá. Je to velký rozdíl oproti tomu, když jsu spát v běžnou dobu. Prožívám obrovský příval štěstí a vděčnosti za to, že se mohu beztrestně položit na bok, na záda, zavrtět se v posteli, otočit na druhou stranu.

Přidat nový příspěvek